Prosinec

Na prosinec jsme se všichni těšili. Navštívil nás čert, anděl a Mikuláš, báli jsme se, ale básničku jsme řekli. Tvořili jsme vánoční obrázky a radovali jsme se z blížících se svátků. Chodili jsme na vycházky a sledovali okolí, které se vánočně mění. Naučili jsme se básničky „Hvězdička“ a „Kapřík. Vánočně se změnila i naše třída, rozsvítili jsme si vánoční stromeček a poslouchali koledy. Poslední týden jsme už trávili doma na distanční výuce, může za to opět Covid 19.

Přejeme všem krásné Vánoce a lepší rok 2021.